Pártfogó toborzó (Debrecen)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Az SOS Gyermekfalu Magyarországi Alapítványa tagja a 134 országban működő SOS Gyermekfalvak Nemzetközi Szövetségének. Az alapítvány a gyermekek egészséges fejlődését célozza, amivel segítik a fiatalokat eredményes életkezdésükben és jövőjük kialakításában. Céljuk az otthonukat vesztett gyermekek nevelése, a veszélyeztetett helyzetű gyerekek és családjaik támogatása, érdekeik képviselete.

"Minden gyermeknek joga van szeretetben és tiszteletben felnőni."

SOS Gyermekfalu Magyarországi Alapítványa

Segítsd Te is ezt a nemes célt, pártfogó toborzói munkáddal, hogy minél több embert elérhessen!

Pártfogó toborzó

Feladatok

  • pártfogó tagok toborzása
  • adminisztrációs feladatok elvégzése
  • NEM pénzkéregetésről van szó

Elvárások

  • jó kommunikációs készség
  • becsületes munkavégzés
  • betöltött 18. év

Előnyök

  • heti 1-2 nap vállalása, de akár 6 napot is választhatsz! Rugalmas beosztást kínálunk.

Munkavégzés helye

  • bevásárló központok, plázák, közterek (az idő függvényében)
  • rendezvények

Amit kínálunk

  • br. 1176 Ft/óra a minimum toborzandó összeg elérése előtt, ezt követően fix 60.000 Ft/hónap
  • amennyiben a fix havi összeget meghaladó óraszámban dolgozol (és ez alatt tudod teljesíteni a minimum toborzandó összeget), a Neked kedvezőbb összeg kerül utalásra
  • rugalmas munkavégzés
  • szakmai gyakorlat leigazolása
  • hosszabb távon tervezhető munka

Debrecen

Debrecen