Partnerkapcsolati munkatárs cseh nyelvtudással [ZSF-UCSSDA] (Budapest)

[ZSF-UCSSDA]

Partnerkapcsolati munkatárs cseh nyelvtudással [ZSF-UCSSDA]

Megbízónk

Ügyviteli szolgáltatás nyújtásban élen járó globálisan ismert amerikai hátterű nagyvállalat cseh régiót támogató csapata keresi új, lelkes munkatársát cseh és angol nyelvtudással budapesti irodájába.

Feladatok

- Dedikált cseh ügyfelek támogatása telefonon, emailen, chaten keresztül
- Technikai segítségnyújtás rávezető kérdések segítségével
- Szoros együttműködés társosztályokkal, kollégákkal

Elvárások

- Minimum középfokú végzettség
- Folyékony cseh és angol nyelvtudás
- Jó kommunikációs készség, ügyfélorientált hozzáállás

Előny

- 6 hetes tréninggel indul a munkavégzés, ahol a Senior kollégák szükséges tudást átadják
- Fejlődési lehetőség horizontálisan és vertikálisan egyaránt
- Kiváló kompenzációs csomag, alapfizetés + nyelvipótlék + Cafeteria + bónusz.
- Nyelvi képzések, szakmai tréningek

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest