Partnerkapcsolati munkatárs holland nyelvtudással [SA-UHLSDA] (Budapest)

[SA-UHLSDA]

A hirdetés már lejárt!

Partnerkapcsolati munkatárs holland nyelvtudással [SA-UHLSDA]

Megbízónk

Lehetsz lelkes pályakezdő, új kihívásokat kereső nyelvtanár vagy a változó technológiákat követni vágyó szenior korosztály képviselője esetleg a vendégközpontúsághoz szokott szállodás…
A lényeg, hogy segítőkész, kommunikatív és kreatív személyiség légy, valamint rendelkezz magabiztos, aktív holland ÉS angol nyelvtudással.

Feladatok

A pozíció hat hetes tréninggel kezdődik, mely már munkaviszonynak minősül és fizetéssel jár. Ezt követően anyanyelvi környezetben rávezető kérdések segítségével fogsz tudni megoldáshoz juttatni és elégedetté tenni az ügyfeleket.

Elvárások

- Ha szívesen használnád nyelvi készségeidet anyanyelvi környezetben
- Ha szeretnél egy multikulturális csapat tagja lenni
- Ha inspirál, hogy egy pörgős, dinamikus és kihíváskkal teli pozícióban dolgozz
- Ha lelkesít, hogy részt vehetsz változatos, karrieredet és személyiségedet is fejlesztő tréningeken
- Ha vágysz a gyors szakmai fejlődésre és versenyképes fizetési csomagra
- Ha az is fontos számodra, hogy jól megközelíthető, modern irodában túlóra nélkül dolgozhass

Akkor légy Te az első és jelentkezz partnerkapcsolati munkatárs pozíciónkra!

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest