Partnerkapcsolati munkatárs német nyelvtudással [HA-UGSSA02] (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Partnerkapcsolati munkatárs német nyelvtudással [HA-UGSSA02]

Megbízónk

Lehetsz lelkes pályakezdő, új kihívásokat kereső nyelvtanár vagy a változó technológiákat követni vágyó szenior korosztály képviselője, esetleg a vendégközpontúsághoz szokott szállodás/vendéglátós…
A lényeg, hogy segítőkész, kommunikatív és kreatív problémamegoldó légy, valamint rendelkezz magabiztos, aktív német ÉS angol nyelvtudással.

Feladatok

- Ha szívesen használnád nyelvi készségeidet anyanyelvi környezetben,
- Ha szeretnél egy multikulturális csapat tagja lenni,
- Ha inspirál, hogy egy pörgős, dinamikus és kihívásokkal teli pozícióban dolgozz,
- Ha lelkesít, hogy részt vehetsz változatos, karrieredet és személyiségedet is fejlesztő tréningeken,
- Ha vágysz a gyors szakmai fejlődésre,
- Ha az is fontos számodra, hogy jól megközelíthető, modern irodában dolgozhass,

Akkor légy Te az első, és jelentkezz partnerkapcsolati munkatárs pozíciónkra!

Hat hetes fizetett tréning után anyanyelvi környezetben telefonon és email-ben történő kapcsolattartás valamint technológiai támogatás lesz a fő feladatod.

Elvárások

- Magabiztos angol és német nyelvtudás

Egyéb

Amivel gazdagabb lehetsz, ha bekerülsz a csapatba:

- fejlődési lehetőség horizontálisan és vertikálisan egyaránt
- túlóramentes munkavégzés hétfőtől péntekig
- nyelvi képzések, szakmai tréningek
- kiváló kompenzációs csomag, kiemelkedő teljesítmény esetén bónusz szerzési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest