Patikalátogató (Szeged)

A hirdetés már lejárt!

Humán Centrum Kft.

Patikalátogató

Leírás

Cégcsoportunk tagja, a HumánCentrum Közérdekű Nyugdíjas Szövetkezet részmunkaidős vagy alkalmi feladatokat kínál nyugdíjas munkavállalóknak. Szervezésünkben kedvező adózás miatt magasabb nettó bérrel, stabil szakmai háttérrel vállalhat munkát.

Feladatok

  • Patikák látogatása, adott szempontok szerinti értékelése
  • Előre megbeszélt kérdések feltevése a patikusnak
  • A patikában tapasztaltak alapján adminisztrációs lap kitöltése

Elvárások

  • Megbízható, pontos munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • A munkakezdést megelőzően oktatáson való részvétel Budapesten (az utazási költséget és az oktatási időt is fizetjük!)

Munkaidő

  • A munkavégzésre kb. 2 hét áll rendelkezésre, ezen belül saját időbeosztás alapján lehet dolgozni, nincs kötött munkaidő.

Amit kínálunk

  • Bruttó 2500 Ft/meglátogatott patika
  • Fizetett oktatási idő és utazási költség térítése
  • Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye

  • Szeged
Szeged