Pénztáros (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A Nemzetbiztonsági Szakszolgálat tevékenységi köre felölel lényegében mindent, ami technológia. A szervezet feladatrendszere folyamatosan bővül, mára komoly jogosítványokkal rendelkezik a titkos információszerzés, a szakértői és hatósági feladatok, valamint a kiberbiztonság területén egyaránt. Nálunk felelősségteljes, biztos életpályára számíthatsz és egy dinamikusan fejlődő csapat tagja lehetsz.

Országos illetékességű költségvetési szervnél végzendő, budapesti munkavégzési helyre, pénztárosi (forint-valuta) feladatkör betöltésére munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

  • pénztárosi feladatok végzése
  • általános adminisztratív feladatok végzése

Elvárások

  • szakirányú végzettség: valuta pénztáros OKJ végzettség
  • precíz, önálló munkavégzés,
  • jó probléma- és feladatmegoldó képesség
  • pontosság, határidő betartása

Nyelvismeret:

  • nem szükséges

Előnyt jelent:

  • 2-3 év szakmai tapasztalat
  • mérlegképes könyvelői végzettség

Amit kínálunk:

  • Cafeteria juttatás
  • hosszú távú munkalehetőség
  • kihívásokkal teli, felelős szakmai munka
  • rugalmas munkarend

Szektor:

  • Közgazdasági
  • Teljes munkaidő
  • Budapest

Online jelentkezési lap kitöltésével és egy magyar nyelvű önéletrajz megküldésével lehet, a tárgyrovatban kérjük megjeleníteni: „Pénztáros 2022 Jobline.hu” jeligét.

Budapest