Pénzügyes munkatárs (Budapest)

Grantic Fashion Kft.

Magyarországon működő, de nemzetközi sikereket is magáénak tudó, több évtizedes sikeres múltra visszatekintő, jelenleg is piacvezető, innovatív divatkereskedelmi cégcsoport

PÁLYÁZATOT HIRDET

Pénzügyes munkatárs

pozíció betöltésére!

Feladatok

  • Bejövő számlák iktatása
  • Szállítói, vevői kintlévőségek készítése
  • Szállítói és vevői folyószámlák egyeztetése, kapcsolattartás a partnerekkel
  • Szállítói kompenzálások, kerekítések, leírások könyvelése
  • Napi bank kivonatok letöltése, könyvelésre előkészítése
  • Napi pénzeszköz jelentés készítése
  • Utalások készítése
  • Boltok, telephelyek pénzügyi elszámolásának ellenőrzése

Elvárások

  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Képesített könyvelő (nem fontos a mérlegképes könyvelői)
  • Excell-Word magas szintű ismerete, használata
  • Csapatmunkára hajlandóság
  • Revolution program ismerete előny
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Precíz, pontos munkavégzés

Amit nyújtunk

  • Kiemelt bérezés
  • Fiatalos, lendületes, gyorsan fejlődő csapatban való munkavégzés
  • Stabil támogatói háttér
  • Modern irodai munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest, III. kerület

Budapest