Pénzügyi adatelemző (Financial Reporting Analyst) (Budapest)

Pénzügyi adatelemző (Financial Reporting Analyst)

Feladatok

  • Megváltozott munkaképesség;
  • Napi, havi és negyedéves riportok előállítása;
  • Rendszeres riportok önálló előkészítése;
  • Jelenlegi riporting portfólió karbantartása, fejlesztése;
  • Új, innovatív riportolási módszerek bevezetése, folyamatfejlesztés;
  • Ad hoc kimutatások előkészítése a vezetőség és a támogatott országok pénzügyi csoportjai részére;
  • Folyamatok migrációjában való részvétel;
  • Társosztályokkal való együttműködés.

Elvárások

  • Főiskolai/egyetemi diploma (számvitel/pénzügy);
  • Felsőfokú angol nyelvtudás, írásban és szóban egyaránt;
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (pénzügyi riportok, audit);
  • Magas szintű MS Excel és Access ismeretek;
  • Analitikus képességek;
  • Time management képességek;
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Stressztűrő képesség.

Amit kínálunk

  • munkavégzés lehetséges rész-, és teljes munkaidőben, egyaránt

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest