Pénzügyi -Adminisztratív ügyintéző (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

30 éve mind a hazai, mind nemzetközi piacra gyártó, magyar tulajdonban lévő, innovatív, fémipari vállalat keres agilis munkatársat az alábbi pozícióra:

Pénzügyi -Adminisztratív ügyintéző

Feladatok

  • Beérkező levelek, dokumentumok kezelése, iktatása, kimenő levelek postázásának előkészítése;
  • Szállítólevelek, számlák, házi pénztár kezelése
  • A Társaság irattározási feladatainak ellátása, kezelése
  • Egyéb a Cég működésével szorosan összefüggő admin. feladatok ellátása

Elvárások

  • minimum középfokú (érettségi) szakirányú végzettséggel
  • alapvető számítógépes ismeretekkel (World, kiemelten Excel, MS Office programok)
  • stabil, rendezett háttérrel
  • ügyfél- és célorientált, felelős, komplex gondolkodásmóddal
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességgel
  • kiegyensúlyozott, lendületes, proaktív, határozott személyiséggel rendelkezzen

Előnyök

  • német és/vagy angol nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • megbízható, stabil vállalati háttér
  • nyitott, pozitív, rugalmas, családias légkör
  • szakmai, technikai kihívások és egyéni fejlődési lehetőség
  • versenyképes jövedelem és egyéb juttatások

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és úgy gondolja, hogy Ön az, akit keresünk, örömmel várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét hirdetésünkben megjelölt e-mail címre!

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Budapest