Pénzügyi adminisztrátor (Tószeg)

A holland székhelyű Accell Group közép- és felsőkategóriás kerékpárok, kerékpár alkatrészek és kiegészítők gyártásával és értékesítésével foglalkozik. Európában a bevételek tekintetében piacvezető szerepet tölt be. A csoport 3000 munkavállalót foglalkoztat 18 országban világszerte. A termékeit közel 70 országban értékesíti.

A tószegi gyárból, amely 15 éve zöldmezős beruházásként indult, közel 3 millió hagyományos és elektromos kerékpár gurult már ki. Jelenleg munkatársat keresünk határozott időre, napi 4 órás munkavégzésre

PÉNZÜGYI ADMINISZTRÁTOR  munkakörbe.

Elvárások:

  • Érettségi
  • Megbízható MS Office ismeretek

Előnyök:

  • Pénzügyi ügyintézői végzettség vagy
  • Pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvismeret

Feladatok:

  • Bejövő és kimenő számlák dokumentálása és előkészítése a könyvelés számára
  • Bizonylatok, számlák archiválása
  • Kapcsolattartás a cég más osztályaival és külső partnerekkel

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Rugalmas munkaidő
  • Fiatal, dinamikus csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük önéletrajzát juttassa el a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

ACCELL HUNLAND Kft.

5091 Tószeg, Parkoló tér 1.

Tószeg