Pénzügyi asszisztens (Budapest)

Pénzügyi asszisztens

Megbízónk, mely az egyik kiemelkedő ügyvédi és adótanácsadó vállalat, budapesti irodájukba keresünk munkatársat, az alábbi pozícióba:

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági jellegű végzettség
  • 0.5-1 éves releváns szakmai gyakorlat
  • Folyékony angolnyelv-tudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, Excelben erős gyakorlati alkalmazás
  • Analitikus gondolkodásmód; rendszerszemlélet; precizitás, elkötelezettség
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs képesség magyar és angol nyelven

Feladatok:
  • Vevő analitikák, számla alapok, dokumentációk összeállítása, véglegesítése
  • Számlázás, kintlévőségek kezelése
  • Vezetői riportok elkészítése, belső pénzügyi kimutatások teljes körű menedzselése
  • A főkönyvelő és a partnerek munkájának támogatása
Munkavégzés helye: Budapest
Budapest