Pénzügyi asszisztens (Budapest)

Ingatlanhasznosításban, építőiparban és nagykereskedelemben érdekelt magyar KKV-cégcsoport keres

Pénzügyi asszisztens

pozícióba munkavállalót teljes munkaidőre, IX. kerületi munkavégzésre
Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Feladatok:

  • kimenő és bejövő számlák adminisztrációja
  • könyvelésre kerülő iratanyag összeállítása
  • könyvelőkkel, ügyfelekkel történő kapcsolattartás
  • munkavállalók bérével kapcsolatos adminisztráció (szabadságok, betegszabadságok havi összegzése, bérszámfejtés kérése a könyvelőtől, jelenléti ív készítése)
  • általános irodai adminisztráció (szkennelés, iratanyag-rendezés)
  • együttműködés a társosztályokkal a gördülékeny munkavégzés érdekében

Elvárásaink:

  • középiskolai végzettség
  • MS Office és Google szolgáltatások stabil, magabiztos használata
  • nagyfokú precizitás, megbízhatóság
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • kooperatív szemlélet
  • monotónia-tűrés
  • proaktivitás és asszertív mentalitás
  • 30 napnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány

A kiválasztásnál előnyt jelent:

  • hasonló feladatkörben szerzett szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős, határozatlan idejű állás, fix jövedelem
  • hétfőtől péntekig, reggel 8 órától délután 16.30-ig tartó munkavégzés fél órás ebédszünettel
  • ebédet biztosítunk
  • kellemes munkakörnyezet, tömegközlekedéssel is könnyen megközelíthető iroda
  • fiatalos, lendületes és támogató csapat

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk szíves pályázatát. Jelentkezéskor kérjük, hogy fényképes önéletrajzához csatoljon legfeljebb egy oldal terjedelmű motivációs levelet, amely tartalmazza nettó fizetési igényét is. Ennek hiányában pályázatát sajnos nem áll módunkban elfogadni.

Budapest