Pénzügyi asszisztens (Budapest)

Pénzügyi asszisztens

munkatársat keresünk csapatunk bővítésére

Ha érdekel a webáruházak és a sport világa, és szeretnél egy elismert csapat tagja lenni egy dinamikusan fejlődő családias hangulatú vállalkozásnál, akkor nálunk a helyed!

Az R-med csoport a hazai professzionális sportfejlesztés, oktatás, és eszközforgalmazás egyik meghatározó szereplője. Nevünkhöz kötődik számos nemzetközi siker és elért rendszer, mint a TRX, a TriggerPoint és számos egyedülálló sportprogram fejlesztése, bevezetése.

Légy tagja a csapatnak és tapasztald meg közvetlenül egy modern, innovatív cég alkotó életét, folyamatait.

Mik lesznek a feladataid?

  • az iroda, az üzlet és a webáruház mindennapi tevékenységéhez szükséges feladatok koordinálása és ellátása
  • számlázás, fizetési határidők nyomon követése
  • megrendelések feldolgozása, dokumentálása
  • kapcsolattartás a cég ügyfeleivel
  • értékesítési folyamat támogatása
  • árubeszerzés

Téged keresünk, ha:

  • középfokú kereskedelmi vagy pénzügyi végzettséged van
  • hasonló területen 3+ éves munkatapasztalattal rendelkezel
  • magas szintű MS Office ismereteid vannak (kiemelten az Excel)
  • tárgyalóképes angol nyelvtudásod van szóban és írásban egyaránt
  • szereted a rendet és a rendezettséget, mind a fájlok között, mind a munkádban
  • szeretsz és képes is vagy pörgős munkatempóval dolgozni hosszú távon is
  • Ha tudsz és akarsz is velünk együtt, csapatban dolgozni és a közös célért küzdeni

Előnyök:

  • pénzügyi/kereskedelmi területen felsőfokú végzettséged van
  • érdeklődsz a sport és sportszerek iránt

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetést
  • családias környezetet
  • betanítást biztosítjuk
  • változatos feladatokat kapsz.
  • ötleteidre, gondolataidra nyitottak leszünk.

Munkaidő:

Hétfőtől péntekig reggel 9-től 17:30-ig

Munkavégzés helye:

Budapest 13. kerület

Amennyiben a fenti sorokban magadra ismertél, már nincs is más dolgod, mint elküldeni jelentkezésedet fizetési igény megjelölésével! Mi már nagyon várunk!

Budapest