Pénzügyi asszisztens / termékdíj ügyintéző (Magyarország)

Környezetvédelmi termékdíj képviselettel, tanácsadással és oktatással foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Pénzügyi asszisztens / termékdíj ügyintéző

Elvárások:

Középfokú végzettség, Legalább 1 éves tapasztalat adminisztratív területen, Haladó szintű MS Office, azon belül az Excel táblázatok használata, Precíz, pontos, igényes, Nem okoz gondot a feladatok, határidők követése és betartása, Csapatjátékos, de emellett tud és szeret önállóan is dolgozni.

Előnyt jelent:

10 ujjas vakon gépelés, Excel és ÁNYK professzionális használata, Adózási területen 1-3 év szakmai tapasztalat, Vám-, jövedék-, vagy termékdíj ügyintézői, könyvelői vagy egyéb pénzügyi végzettség, A fenti pozíció betöltéséhez nem követelmény a termékdíj ügyintézői végzettség/tapasztalat!

Feladatok:

Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, Termékdíj-nyilvántartások elkészítése, adatok ellenőrzése, egyeztetése, ellenőrzése, Termékdíj bevallások beküldése, eseti jelleggel számlázás, Árajánlatok, szerződések és kapcsolódó dokumentumok előkészítése.

Amit kínálunk:

Főállású munkakör, Versenyképes jövedelem, Reprezentatív irodai környezet, kis létszámú cég, kellemes nyugodt légkör, biztos hátterű munkahely, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, önálló és csapatorientált munkavégzés, Hosszú távú, biztos munkahely, Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes és fiatal csapat