Pénzügyi asszisztens (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Megbízó partnerünk egy prosperáló, 30 éve sikeresen a piacon lévő magyar tulajdonú vállalat. Csapatukba keresünk most Pénzügyi asszisztens munkakörbe kollégát.

Feladatok

  • könyvelésre kerülő anyagok összeállítása,
  • pénzügyi nyilvántartások naprakész vezetése,
  • egyeztetése házi pénztár kezelése,
  • kapcsolattartás a bankkal,
  • vevő, szállító számlák, folyószámlák kezelése,
  • általános iratkezelési, adatrögzítési feladatok,
  • szerződések kezelése,
  • ügyvezető mellett személyi asszisztensi feladatok ellátása

Elvárások

  • min. középfokú gazdasági végzettség,felsőfokú végzettség előny
  • min. 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office magabiztos ismerete
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • megbízhatóság, önállóság, nagyfokú precizitás

Amit kínálunk

  • stabil hátterű, prosperáló vállalkozás
  • versenyképes fizetés és juttatások
  • nyugodt, családias légkör

Előnyök

  • angolnyelv-tudás

Munkavégzés helye

Budapest déli vonzáskörzete

Referenciaszám: BK-11023

Budapest