Pénzügyi előadó (Budapest)

Budapesti nagykereskedelmi cégünk pénzügyi osztályára főállású munkatársat keres határozatlan idejű munkaszerződéssel az alábbi pozícióba:

Pénzügyi előadó

Feladatok

  • Számlázás (vevő – szállító),
  • Számlák és a hozzájuk kapcsolódó szerződések, mellékletek ellenőrzése, hatályos pénzügyi és számviteli törvényeknek megfeleltetés,
  • Szállítókkal és vevőkkel napi szintű kapcsolattartás,
  • Kintlévőségek nyomon követése, kezelése,
  • Fizetési felszólítások ügyintézése,
  • Napi banki bevételek folyószámlára történő könyvelése, bankszámla terhelések könyvelése,
  • Banki utalások indítása,
  • Folyószámlák rendezése, egyeztetése, kapcsolódó analitikák nyilvántartása, kompenzációs jegyzőkönyvek elkészítése,
  • Jelentések, kimutatások készítése, irodai, adminisztratív feladatok ellátása,
  • Könyvelés előkészítése, támogatása,
  • Főkönyvi zárások, könyvvizsgálat során történő közreműködés,
  • A vezetőség operatív támogatása a feladataik ellátásában,
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal.

Elvárások

  • Szakirányú iskolai végzettség,
  • Minimum 2-3 év pénzügyi területen szerzett munkatapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel).

Elvárt személyes tulajdonságok

  • Erős analitikus gondolkodás, pénzügyi szemléletmód,
  • Nagyfokú precizitás, önálló, proaktív munkavégzés,
  • Nagy munkabírás, terhelhetőség, rugalmasság, nyitottság,
  • Jó szervező és probléma megoldó készség,
  • Jó kapcsolatteremtő, nyitott kommunikatív személyiség,
  • Kiemelt kommunikációs készség szóban és írásban,
  • Dinamizmus, határozottság,
  • Igényesség munkájával és környezetével kapcsolatban,
  • Csapatban történő munkavégzésre való alkalmasság.

Előny

  • Regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség.

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes fizetés,
  • Biztos háttér.

Munkavégzés helye

Budapest, XIII. kerület.
Munkakezdés várható időpontja: Azonnali munkakezdés.

Pályázatát várjuk.

Budapest