Pénzügyi és IT asszisztens munkatárs (Budapest)

Fontos számodra, hogy egy komplex pozícióban dolgozz?
Tapasztalt asszisztensnek vallod magad?
Szereted a szervezési feladatokat, azonban az adminisztrációtól sem riadsz meg?
Érdekel az IT és a pénzügyi folyamatok is?
Szeretnél egy nagy múltú cég munkatársa lenni?

Jelentkezz Pénzügyi és IT asszisztensi pozíciónkra magyar nyelvű önéletrajzoddal!

Pénzügyi és IT asszisztens munkatárs

Feladatok

  • Naptármanagement, meetingek és utazások szervezése
  • Szerződések, számlák és bizonylatok kezelése
  • Prezentációk, kimutatások készítése a pénzügyi és IT igazgató számára
  • Külföldi munkatársakkal való kapcsolattartás
  • Számítástechnikai eszközök berendelése

Követelmények

  • 2 év tapasztalat az asszisztencia területén
  • Kiváló kommunikációs készség
  • MS Office ismeret
  • Légy precíz, magabiztos, és határozott
  • Dinamikus személyiség
  • SAP ismerete előnyt jelent
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló, ha rendelkezel némi IT-s és pénzügyes affinitással

Amit kínálunk

  • Változatos feladatkör
  • Kompetitív juttatási csomag (BKV bérlet, cafeteria, életbiztosítás)
  • Lokáció: IX. kerület
  • Munkaidő: 9-9:30-17:00

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest