Pénzügyi és it asszisztens munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Ha úgy érzed szívesen dolgoznál egy magyar-amerikai cégnél, van már legalább két év tapasztalatod asszisztensként, és továbbra is szívesen dolgoznál egy dinamikus pozícióban akkor ez a lehetőség Rád vár. Jelentkezz a magyar nyelvű önéletrajzoddal!

Pénzügyi és it asszisztens munkatárs

Feladatok

Főbb feladatok, vagyis ami Rád vár:
- naptár kezelése és szervezése
- jelenléti ívek begyűjtése, táppénzes papírok, éves szabadságtervek elkészítése béremelések előkészítése
- prezentációk készítése a pénzügyi területre
- Pénzügyi asszisztencia : költséghelyek meghatározása, üzembe helyezési bizonylat készítése, teljesítési igazolások
- Pénzügyi és IT számlák, szerződések kezelése, továbbítása belsős számlázási rendszerben
- Vendégek fogadása
- IT asszisztencia : havi toner rendelés, havi feljegyzések készítése, havi IT zárás előkészítése, IT árajánlatok bekérése, szerződések előkészítése, IT jogosultságok, eszközök kezelése
- konferenciára utazás szervezés
- kapcsolattartás
- angol nyelv heti szintű használata

Követelmények

Nálunk a helyed, ha megfelelsz az alábbi elvárásoknak:
- Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
- Kiváló kommunikációs készséged van
- Ismered és jól kezeled az MS Office eszközöket
- Legalább két év tapasztalattal rendelkezel asszisztencia területén
- Precíz és magabiztos vagy, szereted a dinamikus környezetet
- SAP ismerete előnyt jelent
- Legalább középfokú angol nyelvtudással rendelkezel

Amit kínálunk

Mit ajánlunk cserébe:
- dinamikus csapataot
- izgalmas munkakört
- Cafetériát és biztosítást
- Laptopot és telefont

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest