Pénzügyi és it asszisztens munkatárs (Budapest)

Ha úgy érzed szívesen dolgoznál egy magyar-amerikai cégnél, van már legalább két év tapasztalatod asszisztensként, és továbbra is szívesen dolgoznál egy dinamikus pozícióban akkor ez a lehetőség Rád vár. Jelentkezz a magyar nyelvű önéletrajzoddal!

Pénzügyi és it asszisztens munkatárs

Feladatok

  • Naptár kezelése és szervezése
  • Jelenléti ívek begyűjtése, táppénzes papírok, éves szabadságtervek elkészítése
  • Béremelések előkészítése
  • Prezentációk készítése a pénzügyi területre
  • Pénzügyi asszisztencia : költséghelyek meghatározása, üzembe helyezési bizonylat készítése, teljesítési igazolások
  • Pénzügyi és IT számlák, szerződések kezelése, továbbítása belsős számlázási rendszerben
  • Vendégek fogadása
  • IT asszisztencia : havi toner rendelés, havi feljegyzések készítése, havi IT zárás előkészítése, IT árajánlatok bekérése, szerződések előkészítése, IT jogosultságok, eszközök kezelése
  • Konferenciára utazás szervezés
  • Kapcsolattartás
  • Angol nyelv heti szintű használata

Követelmények

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Kiváló kommunikációs készséged van
  • Ismered és jól kezeled az MS Office eszközöket
  • Legalább két év tapasztalattal rendelkezel asszisztencia területén
  • Precíz és magabiztos vagy, szereted a dinamikus környezetet
  • SAP ismerete előnyt jelent
  • Legalább középfokú angol nyelvtudással rendelkezel

Amit kínálunk

  • Dinamikus csapataot
  • Izgalmas munkakört
  • Cafetériát és biztosítást
  • Laptopot és telefont

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest