Pénzügyi- és könyvelői asszisztens (Budapest)

Magyarország egyik vezető digitális nyomdagépekkel foglalkozó szervezete megbízható munkatársat keres.

Pénzügyi- és könyvelői asszisztens

Elvégzendő feladatok:

  • Vevő számlák kiállítása, napi szintű számlázás
  • Bejövő számlák kezelése
  • Szerződések, okiratok ellenőrzése, kezelése, nyilvántartása
  • Könyvelés előkészítése
  • Bér, munkaügyi adminisztráció
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel írásban és telefonon
  • Egyéb pénzügyi adminisztratív feladatok ellátása

A pozíció betöltésének követelményei:

  • Precizitás, pontosság (akkor jelentkezz, ha a számok barátja vagy)
  • Rendszeretet és rendtartás képessége
  • Felhasználói szintű, de rutinos számítógépes ismeretek (Word és Excel)
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Proaktivitás
  • Terhelhetőség, tanulékonyság
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Átlagos kommunikációs képesség

A pozíció betöltésénél a következők előnyt jelentenek:

  • Pénzügyi, gazdasági területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Irodatechnikai területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Piacképes jövedelem
  • Stabil háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Jó hangulat, fiatal csapat
  • Megbecsülés

Foglalkoztatás jellege, időtartama:

Hosszú távú foglalkoztatás teljes munkaidőben

Munkavégzés helye:

Budapest, 11. kerület

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Az önéletrajzban kérjük adjon meg legalább 1 referenciaszemélyt a korábbi munkahelyeiről.

Budapest