Pénzügyi / gazdasági ügyintéző (Budapest)

Gazdasági ügyintézőt keresünk: riportok elkészítésére, projekt kontrolling feladatok ellátására

Cégünk egy folyamatosan, dinamikusan fejlődő építőipari vállalat, teljeskörű infrastrukturális beruházások és hálózatépítési projektek megvalósítását végzi. Társaságunk 2009-től van jelen a magyar piacon és tágabb gazdasági térségekben.

Dinamikusan fejlődő csapatunkba új kollégát keresünk, aki pénzügyi / gazdasági munkatársként erősítené meglévő csapatunkat. Feladatod lesz a gazdasági riportok elkészítése, projektekhez kapcsolódó kontrolling feladatok ellátása, gazdasági vezető munkájának támogatása.

Bővebben arról, miben számítunk majd rád:

  • gazdasági riportok, kimutatások készítése, tervezés
  • projekt kontrolling feladatok ellátása
  • gazdasági vezető munkájának folyamatos támogatása
  • megrendelőkkel, alvállalkozókkal, beszállítókkal kapcsolatos gazdasági ügyek intézése
  • szoros együttműködés a projektek műszaki vezetőivel és kollégáival
  • aktív részvétel az ajánlatkészítésben, a szerződések előkészítésében és nyomon követésében
  • belső szabályozási rendszer elvárásainak megfelelő adminisztráció elvégzése

Fontos, hogy legyen:

  • Legalább 2 év releváns szakmai tapasztalatod
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismereted (MS Office)
  • Legyen jellemző rád a kitartás/koncentrálóképesség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség és határozott fellépés
  • Csapatszellem

Örülünk, ha

  • Rendelkezel szakirányú felsőfokú végzettséggel (főiskola/egyetem),
  • Van angol és/vagy német nyelvtudásod
  • Szereztél már tapasztalatot adminisztratív munkakörben
  • Magabiztosan kezeled az Excelt

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, önállóság
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér
  • Aktív részvétel a cég működésében és annak fejlesztésében
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye

  • 1016 Budapest, Hegyalja út

Budapest