Pénzügyi gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A PTA-Diamond Kft.-ét 1990-ben azzal a céllal alapítottuk meg, hogy mind a hazai, mind a nemzetközi cégek számára magas színvonalú pénzügyi, számviteli, adóügyi és kontrolling szolgáltatást nyújtsunk! Széleskörű kapcsolati háttérrel rendelkezve kívánjuk gazdasági társaságok, fióktelepek, egyéb szerveztek teljes körű könyvelési, bérszámfejtési, könyvvizsgálati és adó tanácsadási feladatait ellátni.

Pénzügyi gyakornok

Feladatok

  • Könyvelési anyagok rögzítése/adatrögzítés
  • Pénzügyi osztály támogatása
  • Adatok feldolgozása és elemzése
  • Kapcsolattartás

Elvárások

  • Nappali tagozatos, aktív vagy passzív jogviszonyú hallgató Pénzügyi területen
  • Magas szintű MsOffice ismeretek
  • Minimum középfokú angol nyelvtudással rendelkezik (szóban és írásban

Munkaidő:

Hétfő és péntek között minimum heti 20-25 óra

Amit kínálunk

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest VII.

Budapest