Pénzügyi gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Szeretnél egy multinacionális cégnek dolgozni? Beszélsz angolul és szeretnéd ezt a mindennapjaidban használni?

XIII. kerületi multinacionális partnerünk számára keresünk

Pénzügyi gyakornokot!

Feladatok:

  • Beszállítói számlák rögzítése SAP és ORACLE rendszerben
  • Kapcsolattartás a szállítókkal és a GE business kollégákkal
  • Számlákkal kapcsolatos problémák megoldása.
  • E-mail levelezés különböző részlegekkel, napi adminisztráció
  • Adatgyűjtés, Back Office feladatok ellátása.
  • Problémák megoldása, kivizsgálása, nyitott számlák kezelése.

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony Bsc/Msc képzésen
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás (leginkább írásban)
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • SAP/ORACLE ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Ultramodern irodaház - nemzetközi környezet
  • Munkaidőben frissítő ping-pong vagy csocsó bajnokság
  • Sportolási lehetőség - irodaházon belül felszerelt konditerem
  • Kiemelkedő közösségi élet

Bérezés:

bruttó 1200 Ft/óra + elérhető bónuszok

Munkaidő:

minimum 30 óra/hét, rugalmasan

Munkaidő kerete:

H-P 7 és 19 óra között

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Budapest