Pénzügyi gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A CELEBI Ground Handling Hungary Kft.-nek jelentős szerepe van a Budapest Liszt Ferenc repülőtér földi kiszolgálásában. A cégnek fontos, hogy minőségi szolgáltatást nyújtson utasainak és tudja, hogy ehhez a megfelelő munkatársakra van szüksége.

Pénzügyi gyakornok

Feladatok

  • számlák lefűzése könyvelési szám alapján
  • banki rögzítésben való segítségnyújtás
  • vevő számlák rögzítése az SAP rendszerben
  • pénzügyekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy passzív félév
  • Erős középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete

Munkaidő:

  • Hétfőtől péntekig, 9:00-17:00 között, heti minimum 3 nap vállalása

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1200Ft/óra
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszútávú munkalehetőség

Előnyök

  • augusztus végétől való kezdés
  • SAP rendszer ismerete

Munkavégzés helye

Budapest XVIII.

Budapest