Pénzügyi gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Baker Hughes a GE Company, a világ vezető digitális iparvállalata. 43000 alkalmazottal, több, mint 100 országban van jelen az iparágban. Ügyfeleit a gyártástól egészen a végfelhasználásig támogatja. Fontos számukra a környezet védelme, az egészség és a biztonság. Intelligens megoldásokat fejlesztenek ügyfeleik számára az olaj - és gázértékláncokon keresztül, amely innovációt, testreszabott szolgáltatási megoldásokat, képzési programokat és technológiát kínál, ezzel segítve a hatékonyság, a termelékenység és a berendezések megbízhatóságának maximalizálását.

Pénzügyi gyakornok

Feladatok

  • Törzsadatkarbantartás
  • Új cikkelemek létrehozásának nyomonkövetése, kapcsolattartás a külföldi társosztályokkal
  • Elszámoló ár és leltár szabályzat megismerése, munkavégzés a vonatkozó szabályzatok alapján
  • Havi és negyedéves zárások segítése
  • Készletkimutatások készítése
  • Részvétel a leltározásban
  • Belső ellenőrzések, könyvvizsgálat segítése
  • Munkakörben felmerülő ad-hoc problémák azonnali kezelése, hatékony megoldása
  • Együttműködés más részlegekkel, társosztályokkal
  • Riportok készítése SAP-ból
  • Ad-hoc jelentések, kimutatások készítése

Elvárások

  • Egyetemi vagy főiskolai nappali tagozatos hallgatói jogviszony gazdasági szakirányon
  • Heti két nap munkavégzés, rugalmasan (esetenként 3 nap előfordulhat)
  • MS Office, Excel függvények, PIVOT tábla ismerete
  • Kiváló kommunikációs, analitikus készség és precizitás
  • Magabiztos, legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Proaktivitás
  • Gyors és pontos munkavégzés, határidők betartása
  • Nyitott, csapatjátékos személyiség, tanulásra való hajlandóság

Amit kínálunk

  • Igényes munkakörnyezet
  • Bruttó 1200Ft-os órabér
  • Céges buszjárat a munkavégzés helyére, Fótra

Töltsd ki a lenti űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, hogy mikor tudsz dolgozni.

Munkavégzés helye

Budapest XV.

Budapest