Pénzügyi gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Az RTL Magyarország a magyar televíziós piac jelentős és meghatározó szereplője. Pénzügyi és kontrolling területre keresünk, olyan lelkes diákot, akit érdekel a számok világa és szeretné bővíteni szakmai tapasztalatait.

Ha Te is szeretnél a sikeres csapat tagja lenni, és megfelelsz a pozíció feltételeinek, akkor ne habozz!

Pénzügyi gyakornok

Feladatok

  • Havi zárással kapcsolatos feladatok
  • Havi és negyedéves jelentések elkészítésében való részvétel
  • Üzleti és számviteli adatok folyamatos egyeztetése
  • Részvétel a költségtervezésben, majd ezek követésében
  • Napi ellenőrzési és véleményezési feladatok ellátása
  • Adminisztratív feladatok elvégzése
  • Konszolidálási ismeretek alkalmazása

Elvárások

  • Közgazdasági / Pénzügyi területen folyamatban lévő nappali tagoztos hallgatói jogviszony
  • Kiemelkedő excel használat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Analítikus gondolkodás, összefüggések gyors átlátása
  • Igényesség, precizitás, rendszerszemlélet
  • Jó kommunikációs készség
  • Terhetőség, stressz-tűrő képesség
  • Csapatban való kiváló együttműködés

Munkaidő

  • Hétfőtől - Péntekig, napi 8 órában

Amit kínálunk

  • Színvonlas munkakörnyezet
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat

Előnyök

  • Mérlegképes könyvelői képesítés, esetleg könyvelési ismeret
  • SAP ismerete
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete

Munkavégzés helye

Budapest, XXII.

Budapest