Pénzügyi igazgató (Eger)

(Kelet-Magyarország)

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártási tevékenységet folytató vállalat részére keresünk felsővezetőt az alábbi pozícióba:

Pénzügyi igazgató

Feladatok

  • Önállóan működteti a cég pénzügyi-számviteli rendszerét, vezeti a gazdasági osztályt;
  • Részt vesz a menedzsment munkájában, és az üzleti tervezésben;
  • Pályázatokat figyeli és koordinálja azokat;
  • Kontrolling tevékenységeket folytat (eredmény-elemzések, költségkalkulációk, pénzügyi leltárak);
  • Pénzügyi, értékesítési és egyéb folyamatok mérését, pénzügyi kontrollingját végzi;
  • Irányítja a könyvelői csapatot;
  • Felügyeli a szerződések elkészítését /módosítását;
  • Riportol a tulajdonosok részére.

Elvárások

  • Felsőfokú releváns végzettség és tapasztalat
  • Gyártó vállalatnál szerzett releváns tapasztalat!
  • Aktív angol VAGY német nyelvtudás
  • Naprakész adózási és számviteli ismeretek

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés, cafeteria, vállalati gépjármű.

Munkavégzés helye

  • Eger

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Eger