Pénzügyi igazgató (Budapest)

Nemzetközi, autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

PÉNZÜGYI IGAZGATÓ

(13-9094)

pozícióba.

Feladatok

  • Egy fő főkönyvelő, 5 könyvelő és 2 kontrollerből álló csapat vezetése,
  • Pénzügyi, számviteli, kontrolleri tevékenységek vezetése, ellenőrzése,
  • Számviteli feladatok tervezése, döntések előkészítése, végrehajtása,
  • Kapcsolattartás a pénzügyi intézetekkel, hivatalokkal,
  • Intézkedési tervek kidolgozása, végrehajtás ellenőrzése,
  • Zárási feladatok elvégzése, auditok irányítása, beszámolók készítése.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Nemzetközi környezet,
  • Biztos háttér,
  • Versenyképes jövedelem.

A munkavégzés helye

 Budapest északi része

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „13-90894”-es referenciaszám feltüntetésével.

Ha ez az álláslehetőség nem találkozik az elképzeléseivel, akkor is kérjük, hogy küldje el önéletrajzát. Biztosan tudunk Önnek
segíteni más lehetőségek kapcsán.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Budapest