Pénzügyi igazgató (Esztergom régió) (Esztergom)

(Esztergom régió)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Autóipari termékeket gyártó vállalat részére keresünk felsővezetőt az alábbi pozícióba:

Pénzügyi igazgató (Esztergom régió)

Feladatok

  • Egy 6 fős csoport irányításán keresztül a vállalat pénzügyi feladatainak összefogása;
  • Riportolás az európai központ számára;
  • Dotted line riportolás a gyárigazgató részére, ill a magyarországi gyár teljeskörű supportja;
  • Döntések előkészítése, szerződések átnézése, fejlesztési tervek kidolgozása;
  • Budget készítés és terv/tény elemzések készítése;
  • Operatív kontrolleri feladatok ellátása;
  • Főkönyvelő munkájának támogatása.

Elvárások

  • Gazdasági diploma
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Kontrolling vezetői tapasztalat gyártó vállalatnál

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés, bónusz, vállalati gépjármű

Előnyök

  • Német nyelvtudás

Munkavégzés helye

  • Esztergom

Az állásra jelentkezni a [email protected] e-mail címen keresztül lehet!
Angol nyelvű önéletrajzát várom a fenti címre.  Köszönöm!

Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, ide kattintva regisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/943-0259 (Kiss Bernadett).

Esztergom