Pénzügyi kihelyezett munkatárs (Kazincbarcika)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Az ország legnagyobb kiskereskedelmi áruházláncába

pozícióba keresünk munkatársakat Miskolcra, Kazincbarcikára és Ózdra! Bővítjük a csapatot! Jól prosperáló, kihelyezett miskolci, kazincbarcikai és ózdi pénzügyi pultokba keresünk banki és biztosítási termékkör kezelésére új kollégákat. Ha nincs tapasztalatod, az sem probléma, hiszen mi mindent megtanítunk Neked, ráadásul ingyen szakképesítést is szerezhetsz. A jelentkezéshez csupán középfokú végzettség szükséges. Fix alapbéred nettó 200.000 Ft, amit egyéni, illetve csapatszintű jutalékkal egészítünk ki havi kifizetéssel. Amennyiben vidékről járnál be munkahelyedre, a bérletednek a 86%-át mi álljuk.

Pénzügyi kihelyezett munkatárs

Feladatok

  • Teljes körű tájékoztatást nyújtani a szolgáltatásokról
  • Felmérni az érdeklődők igényeit
  • Szolgáltatások értékesítése és célzott ajánlat adása
  • Szerződések és napi riportok adminisztrációja

Elvárások

  • Magabiztosság, proaktivitás, ügyfélorientált jellem
  • Alap szintű számítógépes ismeret
  • Igényes megjelenés
  • Jó kommunikációs készség

Előnyök

  • Pénzügyi (PSZÁF) végzettség
  • BOI végzettség vagy egyetemi közgazdász diploma
  • Értékesítői tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fix alapbér, amit egy felső korlát nélküli jutalékrendszer egészít ki
  • Távolsági közlekedés támogatása
  • Határozatlan idejű, alkalmazotti jogviszony
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Támogató csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődés, tréningek biztosítása
  • Az elvárt végzettség hiányában a szükséges szakképesítést Tanulmányi szerződés keretében díjtalanul biztosítjuk

Munkavégzés helye

Kazincbarcika, Ózd, Miskolc

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Kazincbarcika