Pénzügyi munkatárs (Budapest)

Pénzügyi munkatárs - Budapest XIII.kerület

A mysoft.hu egy dinamikusan fejlődő, 100 százalékban magyar tulajdonú vállalat, amely immár 12 éve a számítástechnikai piac meghatározó szereplője. Ezért izgalmas, kihívásokkal teli és ösztönző lehetőséget kínálunk annak, aki lehetőséget keres arra, hogy kiemelkedhessen és fejlődjön. A mysoft.hu-nál egy vidám, energikus és hozzáértő csapattal fogsz együtt dolgozni.

Feladatok

  • Számlázás
  • Könyvelő munkájának segítése
  • Banki utalások nyomon követése
  • Ügyvezető munkájának támogatása
  • Házipénztár kezelése
  • Adatrögzítés

Elvárások

  • Precíz munkavégzés
  • Önállóság, terhelhetőség és jó kommunikációs képesség
  • Szakirányú (pénzügyi) végzettség
  • Számítógép felhasználói ismeretek ( Excel, World...)
  • Számviteli, pénzügyi, adózási alapismeretek
  • Nyitott, energikus személyiség
  • Megbízhatóság, alázatosság

Amit kínálunk

  • Megegyezés szerinti fizetést
  • Jó hangulatú, fiatal, vidám csapatot ( de tényleg!)
  • Szakmai tapasztalatot és fejlődési lehetőséget
  • Modern, felszerelt irodát
  • Minden szükséges technikai eszközt a munkádhoz
  • Bejelentett, napi 8 órás , XIII. kerületi munkavégzési lehetőséget

Munkavégzés helye

Budapest XIII. kerület

Várjuk jelentkezésedet a "jelentekezem az állásra" gombra kattintással, fényképes önéletrajzoddal, benne fizetési igényed megjelölésével.

Budapest