Pénzügyi munkatárs (Boconád)

Fiatalos csapatunkba önálló munkavégzésre képes és precíz pénzügyes kollégát keresünk.

A hirdetés már lejárt!

A Fruit Country Kft. évek óta sikeresen, stabil növekedés és fejlődés mellett működik a zöldség-gyümölcs nagykereskedelmi piacon. Fiatalos, kreatív és proaktív csapatunk családi vállalkozás keretei között tevékenykedik.

Fiatalos csapatunkba pénzügyi munkatársat keresünk felvételre.

Feladatok

  • Megrendelések rögzítése
  • Vevői, szállítói számlák és egyéb számviteli bizonylatok kezelése
  • A beérkező szállítói számlák ellenőrzése, rögzítése, áruk bevételezése
  • Banki utalások és a banki pénzügyi teljesítések intézése, házipénztár kezelése
  • Számlák kiállítása
  • Kapcsolattartás a kereskedelmi partnerekkel
  • Kapcsolattartás a könyvelést végző céggel
  • Kimutatások készítése

Elvárások

  • Problémamegoldásra és csapatjátékra alkalmas személyiség
  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Minimum 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Biztos számítástechnikai tudás (MS Word/Excel)
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó képesség és szervező készség
  • A feladatok megfelelő ellátásához szükséges megbízhatóság, döntésképesség
  • Önálló, tervszerű munkavégzés, határidők betartása, precizitás

Amit kínálunk

  • Barátságos, modern és fiatalos munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Önálló, felelősségteljes, változatos munkakör
  • Hosszú távú, stabil munkaadói háttér
  • Teljes- vagy részmunkaidős pozíció

Munkavégzés helye

  • Boconád/Jászberény

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást, de előny az angol/spanyol/olasz nyelv ismerete.

Munkabér

  • nettó  200 000 - 300 000  Ft  / hó
Boconád