PÉNZÜGYI MUNKATÁRS (Budapest)

Karitatív szervezet keres

PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

pozícióra teljes munkaidős, 8 órás, pályázati elszámolásokban jártas pénzügyes kollégát.

Feladatok:

  • pályázatok pénzügyi elszámolásainak készítése (EPTK, EPER rendszerben kimutatások készítése)
  • projektadminisztrációk készítése, összehangolása (szerződések, számlák, költségvetések)
  • kapcsolattartás a projekt vezetőkkel, pályázat kiírókkal, konzorciumi partnerekkel

Elvárások:

  • szakirányú, minimum középfokú végzettség
  • pályázati elszámolásokban szerzett minimum 1 éves tapasztalat
  • MS Office magas szintű ismeret
  • önálló munkavégzés

Előnyt jelent:

  • közbeszerzési tapasztalat
  • könyvelői tapasztalat

Munkavégzés helye:

Budapest XII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát a munkakör megjelölésével a „Jelentkezem az állásra” gombra való kattintással.

Budapest