Pénzügyi munkatárs [IJ-PM18] (Budapest)

[IJ-PM18]

A hirdetés már lejárt!

Pénzügyi munkatárs [IJ-PM18]

Megbízónk

Nemzetközi tulajdonban lévő ügyfelünk megbízásából keresünk pénzügyi munkatársat.

Feladatok

- bejövő- és kimenő számlák elkészítése, iktatása
- szerződések előkészítése, ellenőrzése
- pénzügyi kalkulációk és riportok készítése
- kintlevőség kezelés
- házipénztár kezelése
- szállítókkal és vevőkkel történő kapcsolattartás
- a könyvelők munkájának támogatása
- aktív részvétel az éves pénzügyi tervezés folyamatában

Elvárások

- felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség
- 1-3 éves pénzügyi területen szerzett tapasztalat
- középfokú angol nyelvtudás
- felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
- önálló, pontos, precíz munkavégzés, problémamegoldó készség

Előny

- OKJ – pénzügyi és számviteli ügyintéző végzettség

Egyéb

Amit megbízónk kínál:
- versenyképes fizetés
- dinamikusan növekvő cég, stabil háttér
- modern irodai környezet

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest