Pénzügyi tanácsadó (Magyarország)

Benks-Hyper Kft. Pénzügyi tanácsadó munkatársat keres.

Benks-Hyper Kft.

Gondolsz a jövődre és karriert tervezel?

Dolgozz velünk

Pénzügyi tanácsadó

munkakörbe.

A tanácsadó feladata:

  • Pénzügyi és hiteltermékekkel kapcsolatos szakszerű tájékoztatás
  • Ügyfelek igényeinek felmérése, ajánlatok készítése
  • A keresztértékesítési lehetőségek és módszerek maximális kihasználása
  • Ügyfélkapcsolatok építése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • szakmai felsőfokú végzettség vagy PSZÁF/MNB vizsga
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Meggyőző, dinamikus személyiség
  • Kimagasló kereskedelmi érzék, értékesítési véna
  • Üzleties megjelenés
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előnyök

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • proaktív szemlélet

Amit kínálunk

  • Alapbér + kiemelt teljesítményalapú bérezés (elérhető nettó jövedelem: minimum 100.000-300.000Ft)
  • Folyamatos, hosszú távú együttműködés, szakmai fejlődés
  • Pénzügyi végzettséget adó tanfolyam biztosítása
  • Folyamatos, nagy mennyiségű új ügyfélállomány

Munkavégzés helye

Budapest, Békéscsaba, Debrecen, Dunakeszi, Dunaújváros, Eger, Gyöngyös, Győr, Kaposvár, Kecskemét, Miskolc, Nyíregyháza, Pécs, Siófok, Szeged, Székesfehérvár, Szekszárd, Szombathely, Tatabánya, Veszprém, Vecsés, Zalaegerszeg

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szívesen csatlakozna csapatunkhoz, jelentkezzen a Jelentkezem az állásra gombra kattintva.