Pénzügyi termékértékesítő (Magyarország)

Az ország legnagyobb kiskereskedelmi áruházláncába a következő pozícióba keresünk munkatársakat:

Pénzügyi termékértékesítő

Feladatok

  • Tanulj meg mindent, ami a szakmához kapcsolódik, hogy a legjobbá válhass
  • Nyújts teljes körű tájékoztatást a szolgáltatásokról
  • Mérd fel az érdeklődők igényeit
  • Értékesítsd szolgáltatásainkat és adj célzott ajánlatot
  • Nem utolsó sorban pedig precízen végezd el a szerződésekkel és a napi riportokkal járó adminisztrációt

Elvárások

  • Légy magabiztos, proaktív, ügyfélorientált
  • Legyen legalább alapszintű számítógépes ismereted
  • Ne okozzon gondot az önálló, illetve csapatmunka
  • Rendelkezz legalább érettségivel
  • Tudj kommunikálni az emberekkel
  • Ne csak a tudásod, de a megjelenésed is legyen meggyőző

Előnyök

  • Ha rendelkezel banki vagy pénzügyi képzettséggel, egyetemi közgazdász diplomával
  • Van már tapasztalatod értékesítésben

Amit kínálunk

  • Fix alapbér, amit egy felső korlát nélküli jutalékrendszer egészít ki
  • Határozatlan idejű, alkalmazotti jogviszony
  • Távolsági közlekedés támogatása
  • Folyamatos szakmai iránymutatás
  • Ha nincs szakképesítésed, cégünk biztosítja a képzést és annak költségét is átvállalja
  • Támogató csapat
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Állandó helyen történő munkavégzés

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!