Pénzügyi ügyféltámogató munkatárs (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Amennyiben szeretne változatos munkát végezni, amelynek során szorosan együttműködhet a csapatával és pénzügyi megoldásokkal segítheti ügyfeleit céljaik elérésében, akkor jó helyen jár! Nem kell pénzügyi szakembernek lennie, hogy elkezdje karrierjét nálunk. Pénzügyi ügyféltámogató képzésünk során mindent megtudhat, amire szüksége lesz a jövőben a hivatásához.

Pénzügyi ügyféltámogató munkatárs

Feladatok

  • Általunk biztosított szakmai tudás gyakorlati alkalmazása
  • Ügyfelek tájékoztatása
  • Ügyfelek igényeinek leginkább megfelelő ajánlatok elkészítése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Talpraesett, kommunikatív személyiség
  • Magabiztos fellépés
  • Udvarias, ügyfélorientált hozzáállás
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • Elköteleződés a hivatás iránt

Előnyök

  • Szakirányú végzettség (bankszakmai, banki ügyintéző, PSZÁF tanúsítvány, stb)
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Banki vagy pénzügyi képzettség (pszáf, boi)

Amit kínálunk

  • Nettó 200.000 Ft+egyéni+csapatszintű jutalék
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, ingyenes képzések
  • Ha nincs szakképesítésed, cégünk biztosítja a képzést és annak költségét is átvállalja
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Budapest