Pénzügyi ügyintéző (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Eötvös Loránd Tudományegyetem

Gazdasági Hivatalokat Irányító Igazgatóság, Központi Gazdasági Hivatala

pénzügyi ügyintéző

munkatársat keres.

Feladatok:

  • a központ napi pénzügyi és adminisztratív feladatainak bonyolítása
  • a központ pénzügyi-számviteli feladatkörébe tartozó utalványkódokon (munkaszámokon) a beérkező kötelezettségvállalási igények előzetes fedezetvizsgálata
  • a jóváhagyott megrendelések SAP rendszerben történő előrögzítése
  • a bejövő és kimenő számlák előzetes szabályossági felülvizsgálata (aláírási jogosultságok ellenőrzése, a számlák formai és tartalmi ellenőrzése stb.)
  • a számlák felszerelése (szerződés, megrendelő, teljesítésigazolás összegyűjtése), kontírozása az SAP rendszerben
  • belső keretátcsoportosítások, valamint az egyéb pénzforgalmon kívüli tranzakciók előkészítése
  • az éves költségvetés felhasználásának figyelemmel kísérése, a keretgazdák rendszeres tájékoztatása a szabad előirányzatokról

Elvárások:

  • középiskola/gimnázium, gazdasági területen szerzett legalább középfokú végzettség, vagy legalább középfokú végzettség mérlegképes könyvelői képesítéssel
  • PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉST IS VÁRJUK!
  • MS Office programok magas szintű ismerete
  • magyar állampolgárság, büntetlen előélet, cselekvőképesség

Kompetenciák:

  • önálló munkavégzés
  • rugalmasság, megbízhatóság
  • precizitás
  • jó kommunikációs készség

Előnyök:

  • pénzügyi területen szerzett 1-3 év szakmai tapasztalat
  • államháztartási területen szerzett tapasztalat
  • intézménygazdálkodás területén szerzett tapasztalat
  • SAP vagy egyéb pénzügyi-számviteli integrált rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • bérezés megegyezés szerint
  • változatos feladatok
  • CSALÁDBARÁT MUNKAHELY cím birtokosa vagyunk
  • már több, mint 4500 fős a létszámunk
  • Magyarország legrégebb óta folyamatosan működő, legnagyobb felsőoktatási intézménye

A pályázathoz csatolni szükséges

  • szakmai önéletrajz fizetési igény megjelölésével
  • iskolai végzettséget igazoló dokumentumok másolatai
  • sikeres pályázat esetén 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány.
  • nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléshez „Hozzájárulás adatátadáshoz és adatkezeléshez” – a nyomtatvány az https://www.elte.hu/allaspalyazatok oldalról tölthető le.

A munkavégzés helye

1056 Budapest Szerb utca 21-23.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem, mint álláspályázatot hirdető a nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvény 18. § (1) bekezdés d) pontjában foglaltak szerint az álláspályázati jelentkezés keretében benyújtott személyes adatokat a pályázat elbírálásáig kezeli. Az Eötvös Loránd Tudományegyetem munkatársai és vezetői munkaköri feladatuk, illetve vezetői megbízatásuk ellátásával összefüggésben, az ahhoz szükséges mértékben a személyes adataihoz hozzáférhetnek, azokat kezelhetik. A személyes adatok kezelésének, védelmének, valamint az ezzel összefüggő jogorvoslatnak törvényben és egyetemi szabályzatban rögzített szabályairól az ELTE honlapján a Közérdekű információk, közzéteendő adatok, adatkezelés menüpontban (www.elte.hu/kozerdeku) szerepel részletes tájékoztatás

A munkáltatóval kapcsolatban további információt a www.elte.hu honlapon szerezhet.

Budapest