Pénzügyi ügyintéző (Debrecen)

Debreceni székhelyű technológiai vállalat

Pénzügyi ügyintéző

munkakörbe munkatársat keres jó kommunikációs készséggel.

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • A vállalat termékértékesítésével és szolgáltatásával kapcsolatos teljes körű adminisztratív ügyintézés
  • Kapcsolattartás – kiemelten a külföldi - partnerekkel e-mailben és telefonon
  • Ügyfélmegkeresésekből eredő megrendelések lebonyolítása, dokumentálása
  • Gyártással való folyamatos és aktív kapcsolattartás
  • Kimenő számlák kiállítása, postázás, iktatás

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás társalgási szinten
  • Microsoft Word és Excel magabiztos használata
  • Pontos, precíz önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • Vállalatirányítási rendszerben történő munkavégzésben szerzett tapasztalat (SAP, NAVISION)
  • Ügyfélszolgálati munkakörben eltöltött min. 2 éves tapasztalat (referenciával igazolható módon)

Amit kínálunk:

  • Megbízható, stabil, dinamikusan fejlődő IT vállalat által nyújtott ideális munkakörülmények
  • Teljes munkaidő
  • Jó csapatszellem
  • Változatos munkavégzés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

Debrecen

Debrecen