Pénzügyi üzlettámogatási munkatárs (Budapest)

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Pénzügyi üzlettámogatási munkatárs

Ha szereted a kihívásokat, a váratlan fordulatok izgalmát, amit kiegyensúlyozhatsz egy kiszámítható, precíz munkavégzéssel, akkor ez a Te pozíciód! Nálunk lehetőséget kapsz megmutatni a kreativitásod, az excel tudásod, és a kiváló kommunikációs képességeidet is a munkatársakkal való együttműködés során. És mindezt egy vidám, lendületes, segítőkész csapat tagjaként teheted.

Feladatok:

  • adott szervezeti egységek vezetőinek támogatása
  • ad hoc riportokkal havi pénzügyi tervezés támogatása
  • számlázás és kapcsolattartás
  • a megrendelő partnerekkel nyújtott szolgáltatások egyeztetése és adminisztrálása költségkeretek monitorozása
  • szoros együttműködés a controllinggal
  • profitabilitás számítás és egyéb elemzési feladatok
  • terv-tény összehasonlítás és mögöttes okok elemzése
  • napi munkafolyamat hatékonyságát segítő fejlesztési javaslatok előterjesztése és megvalósítása

Ha mindezzel rendelkezel,

Elvárások:

  • felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség minimum 1-2 év munkatapasztalat
  • magas szintű Excel ismeret magabiztos
  • angol nyelvtudás szóban és írásban
  • nyitott, kreatív, elemző gondolkodásmód
  • „can do” attitűd
  • fejlett kommunikációskonfliktuskezelő képesség
  • képesség mind csapatban min önálló munkavégzésre motiváció a szakmai fejlődésre

Budapest