Pénzügyi vezető (Komárom)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Pénzügyi vezető

Feladatok

  • Pénzügyi iroda munkájának szervezése, irányítása;
  • Éves költségvetés kidolgozása, elkészítése, képviselő- testület elé terjesztése;
  • Előirányzat módosítások előkészítése;
  • Állami támogatások igénylése, módosítása, elszámolása;
  • Pénzügyi- gazdálkodási szabályzatok elkészítése, aktualizálása;
  • Féléves, háromnegyed éves, éves beszámolók elkészítése;
  • Részvétel a pályázatok kidolgozásában;
  • Belső kontrollfolyamatok működtetése, fejlesztése; kapcsolattartás a belső ellenőrzéssel, számlavezető pénzintézettel, államkincstárral;
  • Költségvetés végrehajtásán, valamint az önkormányzat likviditási helyzetének folyamatos figyelemmel kísérés; Pénzügyi, Településfejlesztési és Ügyrendi Bizottság, és a Képviselő-testület ülésein való részvétel;
  • Intézmények alapító okiratának előkészítése, módosítása;
  • Elemi költségvetés és a költségvetési beszámolók elkészítése, ellenőrzése.

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettség;
  • Hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat;
  • A munkájához szükséges törvényi, jogi ismeretek követése;
  • Önálló munkavégzés;
  • Precizitás;
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség.

Munkavégzés helye

  • Komárom

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Komárom