Pénzügyi/Beszerzési Munkatárs - Angol nyelvtudással (Székesfehérvár)

Pénzügyi/Beszerzési Munkatárs - Angol nyelvtudással

Multinacionális, Magyarországon több évtizedes múlttal rendelkező partnerünk vezető szerepet tölt be a kereskedelmi szállítmányozás, légiközlekedés és ipari gyártás területén.
Székesfehérvári szolgáltató-központjukba az alábbi pozícióba keresünk munkatársakat:

Pénzügyi/Beszerzési Munkatárs -Angol nyelvtudással
Székesfehérvár

Feladataid egy átlagos munkanapon:

  • Megrendelések kiadása a vállalatirányítási rendszereken keresztül az igények és a rendelkezésre álló információk alapján.
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, visszaigazolások kérése és ellenőrzése és beszállítókkal való egyeztetések (szállítási paraméterek, mennyiségek, dokumentumok).
  • Információszolgáltatás a társterületeknek, beszerzés, minőségügy, termelés, raktár, szállító folyószámla könyvelés.
  • Beérkező számlák alaki, tartalmi, számszaki ellenőrzése az érvényben levő jogszabályok figyelembe vételével.
  • Szállító folyószámla kezelése, egyeztetése a főkönyvvel, hiányos tételek felkövetése, javítása.
  • Beérkező kérdések megválaszolása telefonon és e-mailen keresztül.
  • Napi kapcsolattartás Európán és USA-n belül a belső-külső partnerekkel.
  • Szállítók részére történő kifizetések kezelése.
  • Folyamatfejlesztések kezdeményezése és végrehajtásuk kivitelezése.
  • Színvonalas szolgáltatás biztosítása az ügyfél részére
Jelentkezz, ha:
  • AZONNAL tudsz kezdeni
  • Van legalább 1-2 éves szakmai tapasztalatod (pénzügyi, kereskedelmi, beszerzői, ügyfél-kapcsolattartói, stb. területeken!)
  • Erős angol nyelvtudással rendelkezel.
  • Felhasználói szintű a számítástechnikai ismereted.
  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel.
  • Logikusan gondolkodsz és gyorsan oldod meg a problémákat,
  • vevőközpontú a szemléleted.
  • Csapatjátékos vagy és kiváló a kommunikációs készséged.
Amire biztosan számíthatsz:
  • Dinamikus fejlődő multinacionális környezetben dolgozhatsz.
  • A belépés napjától több hetes oktatáson vehetsz részt, majd a későbbiekben folyamatos képzéseken.
  • Önálló, változatos és kihívásokkal teli munkaköröd lesz egy fiatalos és jó hangulatú csapatban.
  • Hosszútávú karrierlehetőség, határozatlan idejű szerződéssel.
  • Lakhatási támogatás, utazási támogatás.
  • Kiváló juttatási csomag (13. havi fizetés, karácsonyi juttatás, éves bonusz, cafeteria, egészségbiztosítás, életbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztár).
  • Kiváló munkakörülmények.
  • Stabil vállalati háttér.