Pézügyi kontroller (Mór)

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Pénzügyi kontroller

Feladatok

  • Havi eredmények elemzése;
  • Közreműködés a havi, negyedéves, és éves zárásokban;
  • Készletkontrolling;
  • Közreműködés a Forecast előkészítésében;
  • Mérlegelemzés;
  • Havi elhatárolások ellenőrzése.

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú tanulmányok;
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás;
  • Min. 3 év gyártócégnél szerzett releváns tapasztalat

Amit kínálunk

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési, képzési lehetőség
  • Bejárási támogatás
  • Cafeteria

Előnyök

  • Gyakorlat pénzügyi elemzések terén
  • Német nyelvismeret
  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret (CO, FI, MM.)

Munkavégzés helye

  • Mór, Székesfehérvár

Jelentkezését a "jelentkezem az állásra" gombra kattintással várjuk.

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/791-5969

Mór