PFMEA koordinátor specialista mérnök (Veszprém)

Nagyfeszültségű komponenseket és az elektromos járművek
széles köréhez fejlesztett rendszereket gyártó piacvezető nagyvállalat részére keresünk 1 fő PFMEA koordinátor specialista mérnököt veszprémi munkavégzésre.

PFMEA koordinátor specialista mérnök

Feladatok

  • Új projektek esetén projektcsapat összehívása
  • PFMEA létrehozása (moderálása) új projektek alkalmával
  • FMEA módszerek specifikálása és oktatása
  • A meghatározott intézkedések hatékonyságának ellenőrzése
  • A változás management és a probléma kezelés tapasztalatainak PFMEA-ba illesztése
  • PFMEA rendszeres felülvizsgálata futó projektek esetén
  • Control Plan elkészítése a PFMEA-val összhangban
  • Vevői elvárásoknak, vevői csoport sztenderdjeinek való megfelelés ellenőrzése
  • Változás kérelmek elfogadása vagy visszautasítása, eltérések jóváhagyása
  • A kijelölt 8D riportok ellenőrzése PFMEA érintettség szempontjából

Követelmények

  • Felsőfokú műszaki végzettség (villamosmérnök / gépészmérnök előny)
  • Minimum 4-5 éves autóiparban, elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • IQ-FMEA szoftver használatában szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Minőségügyi eszközök, módszerek ismerete (FMEA, Control Plan, statisztikai módszerek)
  • Moderátori kompetenciák
  • Kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Relokációs lehetőség
  • Sporttámogatás
  • Komoly szakmai kihívások egy dinamikusan fejlődő nagyvállalatban
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém