Pharmacovigilance (gyógyszerbiztonság) gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Egy nemzetközileg elismert, gyógyszerforgalmazással foglalkozó partnercégünk számára keresünk diákokat Pharmacovigilance (gyógyszerbiztonság) gyakornok munkakörbe.

Pharmacovigilance (gyógyszerbiztonság) gyakornok

Feladatok

  • Adatbázis kezelés; statisztikai kimutatások, nyilvántartások készítése
  • Alapvető archiválási feladatok
  • Partnerekkel való kapcsolattartás és kommunikáció
  • Tudományos irodalomfigyeléssel kapcsolatos tevékenységek
  • Project management
  • Gyógyszer- és beteg biztonsággal kapcsolatos folyamatok kezelése
  • Egyedi gyógyszerbiztonsági jelentésekkel kapcsolatos alapfeladatok
  • Egyedi gyógyszerbiztonsági jelentések utánkövetésében való közreműködés

Elvárások

  • Egészségügyi tanulmányok (orvos/fogorvos/gyógyszerész/diplomás ápoló/mentőtiszt)
  • Multitasking
  • Rugalmasság
  • Jó kommunikációs készség
  • Kiváló angol nyelvtudás
  • Jó számítógépes alapkészségek, Office ismerete
  • Heti 20 óra vállalása lehetőleg egyenletes eloszlásban

Munkaidő: Hétfő-péntek, 08:30-17:00 között heti 20 óra vállalása, egyenletes eloszlásban

Amit kínálunk

  • 1300 Ft-os bruttó diákbér
  • Megismerkedhetsz egy új, dinamikus ipari és tudományos területtel
  • Ráláthatsz az alap farmakovigilancia tevékenységekre
  • Egy dinamikus, fiatalos csapat része lehetsz, és lesz lehetőséged fejlődésre, tanulásra
  • Igény szerint elméleti képzéseket is tartunk neked
  • Jól megközelíthető iroda a Móricz Zsigmond körtéren
  • Rugalmas, a tanulmányaidhoz illeszkedő beosztás

Előnyök

  • Adatbázis kezelésben szerzett tapasztalat
  • Tudományos diákköri tevékenységgel kapcsolatos tapasztala

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest