PHP fejlesztő (Budapest)

Soulware Zrt. PHP Fejlesztőt keres.

A Soulware Zrt. piacvezető a nyílt forráskódú üzleti alkalmazások bevezetése területén. Tevékenységünk a teljes folyamatot lefedi, a kezdeti konzultációktól a fejlesztésen át a többéves támogatásig. Fejlesztői csapatunkba hosszú távra, motivált, csapatjátékos

PHP Fejlesztő

munkatársakat keresünk.

Projektek, amin dolgozunk

Az egyedi üzleti alkalmazásoktól a CRM rendszereken és Helpdesk megoldásokon át változatos típusú projektekben veszünk részt. Az ügyfél-projekteken kívül a sikeres jelentkező részt vehet belső rendszereink és folyamataink formálásában, fejlesztésben is.

Elvárások

  • Specifikáció alapján önálló, igényes munkavégzés, kommunikáció a munkatársakkal
  • PHP5+ OOP, MVC fejlesztői tapasztalat, és ennek megfelelő szemlélet
  • 1-2 év (backend) fejlesztői tapasztalat
  • Javascript, jQuery ismeretek
  • SQL ismeretek
  • Webservice technológiák használatában szerzett jártasság (RESTful és SOAP)
  • Verziókövető rendszerekben való fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Szakmai angol nyelv ismerete, használata

Szükséges tapasztalat

  • 1 év szakmai tapasztalat

Előnyök

  • Linux környezetben jártasság
  • Javascript keretrendszerben szerzett tapasztalat (REACT.JS, ANGULAR, stb.)
  • CSS (SASS, LESS) tapasztalat

Amit kínálunk

  • Jó hangulatú munkakörnyezet
  • Praktikus, gyakorlati tudást biztosító szakmai fejlődés lehetősége
  • Főállású jogviszony, stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés, cafeteria csomag
  • Személyre szabott tanulási, képzési igények támogatása

Pályázatát a Jelentkezem az állásra gombra kattintással küldje el.

php fejlesztő, php developer, php programozó

Budapest