PHP Solution Lead (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Az Extreme Digital Magyarország egyik legnagyobb webáruháza, több mint 15 éve ad a vásárlóknak jó ajánlatokat ügyes döntésekhez. Igazi hibrid vállalatként a vásárlók online felületeken és országszerte már 17 boltban is találkozhatnak velünk, így igyekszünk a lehető legszélesebb vásárlói réteget megszólítani.

Folyamatosan bővülő fejlesztői csapatunkba keresünk új kollégát

PHP Solution Lead

pozícióba

Mit jelent ez röviden?

Az Extreme Digital minden új és meglévő rendszerének gócpontja a fejlesztői csapatunk, sőt ők felelnek a weboldalakért és a webshopért is. Az új kolléga feladata az lesz, hogy aktívan részt vegyen a legújabb fejlesztésekben, a csapattal együtt találják ki a legjobb megoldásokat.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Részed lesz az Extreme Digital weboldalaihoz kapcsolódó informatikai fejlesztések technológiai irányelveinek kidolgozásában
  • A Te feladatod lesz a fejlesztési roadmap kidolgozása és végrehajtása
  • Hozzád tartozik majd a fejlesztési standardok kidolgozása és betartatása (fejlesztés, unit test, CI, telepítés, automata tesztelés)
  • Teljeskörű felelősséged lesz a felmerülő üzleti igények megértésétől egészen a technológiai megoldás meghatározásáig és a megoldási terv kidolgozásáig
  • Hozzád tartozik majd külső (pl. felhő alapú) megoldások felkutatása, kiértékelése, integrálása a meglévő rendszerekhez
  • Szakmai koordinátorként technikai iránymutatást adsz a webshop fejlesztését végző belső csapatnak és a külső szolgáltatóknak
  • Részt fogsz venni a fejlesztések kivitelezésében (fejlesztés, code review)

Téged keresünk akkor, ha…

  • Felsőfokú szakirányú végzettséged van
  • Minimum 5 év tapasztalatod van PHP technológiájú webes fejlesztésben
  • Folyékonyan beszélsz angolul és jól kommunikálsz szóban és írásban
  • Jól ismered a Symfony keretrendszert
  • Van tapasztalatod reszponzív weboldalak fejlesztésében
  • Full Stack fejlesztésben szerzett tapasztalattal rendelkezel:

o Relációs adatbáziskezelés eszközeinek magabiztos ismerete (MySQL, MariaDB, Doctrine)

o NoSQL adatbázisok ismerete

o Frontend technológiák ismerete (HTML5, CSS, JavaScript, JQuery)

  • Ismersz CI eszközöket (Jenkins / Bamboo), CI környezetben szerzett fejlesztési tapasztalatod van
  • Dolgoztál már agilis fejlesztési szemléletű csapatban (Scrum)
  • Ismered a nagylátogatottságú weboldalak speciális technológiáit (skálázhatóság, load balancing, high availability, cache technológiák)
  • Fejlesztettél/üzemeltettél már mikroszerviz architektúrájú rendszereket (REST, JSON, Node.JS, SOAP)
  • Ismerősek számodra forráskódkezelő rendszerek, kollaborációs eszközök, tudástár megoldások, jegykezelő rendszerek (Git, SVN, Jira, Wiki, Trello, Slack stb.)

Ha az alábbiak közül valamelyik nem ismeretlen a számodra az előny lehet:

  • DevOps szemléletű csapatban vezetőként szerzett tapasztalat
  • e-Commerce környezetben szerzett fejlesztési tapasztalat
  • Infrastruktúra-automatizációs és üzemeltetéstámogató eszközök (Docker, Puppet, Chef, ElasticSearch, Kibana, Logstash, Grafana) ismerete

Mit kínálunk Neked?

  • Korrekt juttatási csomagot
  • Cafeteriát
  • Változatos feladatokat, lehetőséget az alkotásra, fejlődésre
  • Családias, barátságos légkört, ahol mindig szívesen vesszük az új ötleteket

Hol fogsz dolgozni?

Extreme Digital központi iroda: 1033 Budapest, Reményi Ede utca 23.

Ha tetszik, amit eddig olvastál, akkor arra kérünk, küldd át a fényképes önéletrajzod, és a bérigényed, hogy felvehessük veled a kapcsolatot.

Budapest