Pincekezelő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Rendelkezel élelmiszeripari tanulmányokkal vagy némi tapasztalattal ezen a területen? Ismerős számodra, ha különböző recepturák alapján kell dolgozni? Élvezed azt, hogy a munkád során az alapanyagokból valami újat alkothatsz? Pályakezdőként a lehető legjobb helyen szeretnél tapasztalatot szerezni és elindítani a karriered?

Ha ezek közül bármelyik is igaz rád, ne keress tovább, ugyanis ez a te lehetőséged!

PINCEKEZELŐ kollégát keresünk a stabil hátterű, gyümölcslevek előállításával és palackozásával foglalkozó budapesti partnerünk számára.

Pincekezelő

Feladatok

  • nyers gyümölcslevek és pürék különböző eljárásokkal történő kezelése
  • félkész- és készlevek előkészítése a töltő részlegeknek a receptura szerint
  • a folyamatokhoz tartozó berendezések kezelése, üzemeltetése
  • munkájához tartozó segéd és adalékanyagok megfelelő kezelése
  • termékek ki- és betárolása
  • termékek minőségi ellenőrzése
  • munkájához kapcsolódó dokumentáció vezetése
  • napi karbantartási, ellenőrzési és tisztítási feladatok ellátása
  • minőségi és higiéniai követelmények betartása

Követelmények

  • középfokú élelmiszeripari (szakiskolai) végzettség
  • hasonló termelési területen szerzett tapasztalat
  • jó műszaki ismeretek
  • jó problémamegoldó készség
  • önálló munkavégzés, rugalmasság

Előny:

  • érettségi, vagy technikusi végzettség
  • számítástechnikai alapismeretek
  • targoncavezetői OKJ-s bizonyítvány (gyalogkíséretű targonca)

Amit kínálunk

  • családias légkör
  • összetartó csapat
  • közvetlen kapcsolat a vezetőkkel
  • biztos állás egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • kiszámíthatóság

Munkavégzés helye

Budapest, XVII. kerület

Budapest