Plant controller (Tatabánya)

(Komárom-Esztergom megye, Tatabánya régió)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Kisebb, 100 fő alatt foglalkoztató gyártó és kereskedelmi vállalat számára keresünk felsővezetőt a következő pozícióba:

Plant controller

Feladatok

  • A pénzügyi osztály munkájának koordinálása - 2 fő könyvelő és 1 kontroller tartozik a csapatba;
  • Elsősorban kontrolling terület irányítása és operatív kontrolleri feladatok ellátása;
  • Könyvelők munkájának összefogása (az aláírás a vezető feladata, emiatt kell a regisztráció);
  • Riportálási rendszer menedzselése és fejlesztése;
  • A gyárigazgató és felsővezetés pénzügyi támogatása (kontrolling);
  • Együttműködés különböző társosztályokkal és a külföldi pénzügyi területtel;
  • Budget készítés;
  • Kapcsolattartás az Adóhatósággal és Könyvizsgáló Vállalattal;
  • Költség-optimalizálási javaslattételek;
  • Cash Flow készítése, nyomonkövetése és optimalizálása;
  • Riportolás az eu-i Controlling Manager részére.

Elvárások

  • Főiskolai v. egyetemi gazdasági végzettség
  • Regisztrált mérlegképes végzettség (aláírási jogkör miatt)
  • Kontrolleri tapasztalat gyártó vállalatnál
  • Aktív ANGOL nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés
  • Vállalati gépjármű magánhasználatra is
  • Bónusz

Előnyök

  • SAP ismeret
  • Gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat angol nyelven várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Tatabánya