Plant Controller / Kontrolling Igazgató (Esztergom)

(Esztergom, Tatabánya)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Nemzetközi tulajdonban lévő, gyártási tevékenységet folytató vállalat részére keresünk az alábbi pozícióba felsővezetőt:

Plant Controller / Kontrolling Igazgató

Feladatok

  • A teljes gyár kontrolling feladatainak ellátása és a felsővezetés döntéseinek pénzügyi támogatása;
  • Havi, negyedéves és éves riportok készítése;
  • A kontrolling csapat munkájának összefogása;
  • Kontrolling folyamatok folyamatos fejlesztése (automatizálás);
  • Budget készítés;
  • Terv-tény adatok elemzése, javaslatok tétele a hatékonyság növelésére vonatkozóan;
  • Gyártással szoros kapcsolattartás, eltérések kivizsgálása;
  • Főkönyvelővel szoros együttműködés;
  • Riportolás a gyárigazgató és az eu-i kontrolling igazgató részére.

Elvárások

  • Sr. kontrolleri tapasztalat, ha lehet gyártó vállalatnál;
  • Vezetői affinitás vagy tapasztalat;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Kiváló kommunikációs képesség (szoros nemzetközi kapcsolattartás);
  • Valamilyen ERP rendszer ismerete.

Amit kínálunk

  • Motiváló bérezés, juttatási csomag
  • Vállalati gépjármű
  • Nemzetközi karrierút lehetősége, amennyiben ez motiválja a leendő vezetőt

Munkavégzés helye

  • Esztergom, Tatabánya

Jelentkezek az állásra a [email protected]email címen keresztül!
Tárgy mezőben: Plant Controller

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor ide kattintva tud belső adatbázisunkba regisztrálni.
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380 és +36309430269 (Kiss Bernadett).

Esztergom