PLC gyakornok (Bőcs)

Mind-Diák Szövetkezet

A Borsodi Sörgyár Kft. a világ egyik legnagyobb sörgyártója, a Molson Coors Brewing Company vállalatcsoport tagjaként 1973 óta törekszik Magyarország és a világ sörfogyasztóinak lenyűgözésére. Mi a Borsodinál elkötelezetten dolgozunk azon, hogy az iparág legjobbjává váljunk. Kollégáink elhivatott munkájának köszönhetően a világ vezető söripari vállalatai közé tartozunk. Ezért is törekszünk arra, hogy munkatársaink képességeit folyamatosan fejlesztve lehetőséget biztosítsunk tehetségük kibontakoztatására. Hiszen a kiváló márkákat kiváló emberek teremtik…

Dolgozz velünk az élet habos oldalán PLC gyakornok munkakörben!

PLC gyakornok

Feladatok

  • Részt vehetsz a Sörgyár működése során felmerülő műszaki kihívások megoldásában
  • Aktív közreműködője lehetsz szakmai projekteknek
  • Adminisztrációval támogatod a műszaki csapatot

Elvárások

  • Aktív, illetve paszív nappali tagozatos hallgatói jogviszonyon villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnök szakirányon
  • Heti 20-25 órás munkavégzés
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (kiemelt Excel ismeretek)
  • Nagyfokú precizitás és terhelhetőség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk Neked

  • Versenyképes diákbért vághatsz zsebre
  • Betekinthetsz egy családias multi működésébe
  • Valódi tudást kapsz és lehetőséget a fejlődésre

Munkavégzés helye

Bőcs

Bőcs